QINGZHOU JINHAO NEW MATERIAL CO.,LTD

Sözüm devam ediyor
Müşterilerimize ihtiyaç için mobilite seçenekleri verin.
  • Çin QINGZHOU JINHAO NEW MATERIAL CO.,LTD şirket Profili
  • Çin QINGZHOU JINHAO NEW MATERIAL CO.,LTD şirket Profili
  • Çin QINGZHOU JINHAO NEW MATERIAL CO.,LTD şirket Profili
  • Çin QINGZHOU JINHAO NEW MATERIAL CO.,LTD şirket Profili
Şirket ayrıntıları
Ana Pazar: Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Afrika
İş türü: Üretici, Şirket ticaret
Markalar: JHDA
No. Çalışanları: 60~100
Yıllık satış: 10000000-20000000
İhracat p.c: 60% - 70%
Giriş

QINGZHOU JINHAO YENİ MALZEME CO., LTD'nin merkezi, güzel ulusal sağlık şehri, Çin'in turizm şehri, eski Jiuzhou şehirlerinden biri - Mihe Endüstri Parkı, Qingzhou Şehri, Shandong Eyaleti.Firmamız adil bir şube, işçilik, ticaret, çok katlı bir yüksek teknoloji kuruluşudur.Kağıt yapımı, su arıtma, tekstil, petrol ve diğer alanlara odaklanır;İnce kimyasalların araştırma ve geliştirme, üretim ve satışına kendini adamıştır.

 

QINGZHOU JINHAO, gelişmiş Ar-Ge aletleri ve büyük ölçekli otomatik üretim ekipmanları ile 10'dan fazla Ar-Ge Personeli ve teknik servis personeli de dahil olmak üzere 60'ın üzerinde çalışana sahiptir.Yıllarca süren başarılı geliştirmeden sonra, stiren akrilik serisi yüzey boyutlandırma maddesi, yeni kuru mukavemet maddesi, polimer emülgatör, lateks tutma yardımcısı, çamur geri dönüşüm maddesi, alkol mürekkepten arındırma maddesi ve parlatıcı sıyırıcı dahil olmak üzere birçok bilimsel araştırma başarısını entegre etti., suya dayanıklı ajan ve diğer uygun maliyetli ürünler, yurtiçinde ve yurtdışında birçok kağıt fabrikasında iyi uygulanmış ve uluslararası profesyoneller tarafından tanınmıştır.

 

Şirket, ulusal "Kuşak ve Yol" geliştirme stratejisine yanıt verdi ve denizaşırı pazarların düzenini optimize etti ve Vietnam, Malezya ve diğer ülkelerde kimyasal üretim üsleri kurdu.Ürünleri Rusya, Vietnam, Hindistan, Malezya, Bangladeş, İran, Suudi Arabistan ve Kenya'ya ihraç edilmekte ve Guangdong, Zhejiang, Jiangsu, Hebei, Henan, Fujian, Chongqing, Sichuan, Tianjin, Şangay ve diğer düzinelerce ilde satılmaktadır. ve yıllık üretimi 50.000 tondan fazla olan şehirler, müşteriler için daha büyük ekonomik faydalar yaratmak için kademeli olarak yurtiçinde ve yurtdışında mükemmel endüstriyel zincirlerin bir kombinasyonunu oluşturuyor.

 

Şirketimiz, "değer yaratmak, topluma fayda sağlamak ve müşterilerin yararına sürekli yenilik yapmak" iş felsefesine bağlı kalmaktadır.Sektörde iyi bir üne, gelişmiş üretim ekipmanlarına, üst düzey teknoloji araştırma ve geliştirme ekibine sahip olarak, sürekli olarak daha fazla araştırma ve yenilik ürünü geliştiriyoruz.Müşterilerimize daha iyi hizmet vermek ve fayda sağlamak için bir Çin markası ve dünya standartlarında bir ürün yaratmak bizim aralıksız arayışımız ve hedefimizdir!

 

CRM (Vietnam) Chemical Technology Co., Ltd., QINGZHOU JINHAO NEW MATERIAL CO. LTD'nin tamamına sahip olduğu bir yan kuruluştur.,Haziran 2016'da kuruldu ve Long An Eyaleti, Can Duoc Dist, Thuan Dao Endüstri Parkı'nda bulunuyor.Kağıt kimyasalları ve tekstil kimyasalları üretimine odaklanan yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur.

 

Kağıt yapımı, tekstil baskı ve boyama, su arıtma, petrol, mimari gibi sektörlerde Ar-Ge, yüksek kaliteli kimyasalların üretimi ve satışına odaklanan CRM şirketi, en iyi hizmeti yaratma iş felsefesi rehberliğinde dikkat çekici sonuçlar elde etmiştir. ve tüm personelin aralıksız çabalarıyla.

Hizmet

Jinhao şirketi her zaman "teknoloji kurumsal gelişimin temeli ve temel taşı" olduğuna inanıyor. "Bilim ve teknolojinin topluma daha iyi hizmet etmesine izin ver" iş felsefesine dayanan Jinhao şirketi, müşterilerin yararına yenilik yapmaya devam ediyor! Şirket, profesyonel bir kağıt kimyasalları teknolojisi Ar-Ge'sine sahiptir; D ve global teknik servis ekibi sizin için Kağıt makinesi sistemindeki bir dizi sorunu çözün, makul bir uygulama planı tasarlayın ve yüksek maliyetli performanslı kağıt kimyasallarınızı özelleştirin.