Yüksek Mukavemetli Kültürel Oluklu Kağıt İçin Sütlü Beyaz AKD Nötr Yüzey Boyutlandırma Ajanı

Yüksek Mukavemetli Kültürel Oluklu Kağıt İçin Sütlü Beyaz AKD Nötr Yüzey Boyutlandırma Ajanı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Shandong Eyaleti, ÇİN
Marka adı: JHDA
Sertifika: ISO9001;ISO14001
Model numarası: JH-103

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1MT
Fiyat: USD620-630/MT
Ambalaj bilgileri: Paket 200 Litre veya 1000 Litre varil olabilir.
Teslim süresi: 5-8 İş Günü
Ödeme koşulları: L/C, D/P, T/T, Western Union
Yetenek temini: 6000TON/M
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Dış görünüş: beyaz emülsiyon Uygulama: kültürel kağıt, yüksek mukavemetli oluklu kağıt, kağıt tahtası
Katı İçerik: %15±%1 Anahtar kelimeler: Yüzey Haşıllama Maddesi
Renk: Beyaz Paket: IBC Tankı
PH: 3-5 Viskozite(25) ºC): ≤50mpa.s
Vurgulamak:

Sıvı AKD Nötr Yüzey Boyutlandırma Ajanı

,

Beyaz Emülsiyon Yüzey Boyutlandırma Ajanı

,

AKD Oluklu Kağıt Boyutlandırma Ajanı

Ürün Açıklaması

Süt Beyaz Sıvı AKD Nötr Yüzey Boyutlandırma Ajansı Kültür Kağıdı, Yüksek Güçlü Dalgalanmış Kağıt, Kağıt Karton

1.Yüzey Boyutlandırma Ajansı ((JH-103)Alkil keten dimer yüzey boyutlandırma ajanıKısa Tanıtım
 
JH-103, polimer emülsiyonundan yapılmış yeni ve gelişmiş bir boyutlandırma maddesi.Sertleştirme süreci de hızlanırken, boyutlandırma etkisi de iyileştirilir.Daha iyi istikrar ve uzun depolama süresi ile, aynı zamanda kağıtların diğer ilgili performansını da geliştirdi. Yazma kağıdı, ofset baskı kağıdı,karton kağıt, dalgalanmış kağıt, xerografik kağıt, bakır plaka taban kağıdı vb.
 

2.Alkil keten dimer yüzey boyutlandırma ajanıAna Özellikler:
 
Görünüşü

Beyaz Emülsiyon

Katı madde içeriği

%15±1%

Viskositesi ((25 oC)

≤50mpa.s

PH değeri3

- 5

Çözünürlük

kolaycaSuda çözünür

 
Yüksek Mukavemetli Kültürel Oluklu Kağıt İçin Sütlü Beyaz AKD Nötr Yüzey Boyutlandırma Ajanı 0
 

3.Özellikleri
 
1)Kağıt daha yüksek su dayanıklılığına sahiptir ve kağıt sertleşme hızını artırır.2) Kağıt baskı yeteneğini geliştirebilir, ince ve dolguların tutma oranını artırabilir,Pulpa tüketimini ve maliyetini azaltmak3) Ölçümleme işlemini basitleştirebilir; ekipmanların kağıt üretim kapasitesini artırabilir.4) Nötr kağıt üretim süreci, makinenin kullanım ömrünü uzatmak için ekipmanların korozyonunu azalttı..
 

4.Alkil keten dimer yüzey boyutlandırma ajanı Dozaj ve Uygulama ipucu


PH aralığı 6 ile 9 arasında olan pulpa uygulanabilir. Pulpalar arasında ahşap pulpası, bambu pulpası, atık kağıttan elde edilen ikincil pulpası, yayılmış pulpası, kamış pulpası, pamuk sapı pulpası vb. bulunmaktadır.Dozaj, her MT pulpa için 5 kg ila 10 kg'dır.. Genellikle madde tankına veya karıştırma tankına sürekli olarak sayaç pompaları ile eklenir. Asitli kağıt yapımında kullanılan ekipman ve borular iyice temizlenmelidir.Pulp PH değeri biraz soda külü veya köstük soda ekleyerek ayarlanabilir.


5Paket, Depolama ve raf ömrü:


Paket 200 Litre veya 1000Litre varil olabilir.Dondurma ve güneş ışığından kaçınmak için 4 oC ila 30 oC arasında sıcaklıkta soğuk bir yerde saklanmalıdır.Rafa kaldırma süresi yaklaşık 6 aydır.

QINGZHOU JINHAO'nun, 10'dan fazla Ar-Ge Personeli ve teknik hizmet personeli de dahil olmak üzere, gelişmiş Ar-Ge aletleri ve büyük ölçekli otomatik üretim ekipmanları ile 60'tan fazla çalışanı var.Yıllarca başarılı bir gelişimden sonra, birçok bilimsel araştırma başarılarını entegre etmiştir, bunlar arasında styrene akrilik serisi yüzey boyutlandırma ajanı, yeni kuru dayanıklılık ajanı, polimer emülsif, lateks tutma aracı,Çamur geri dönüşüm maddesi, alkol temizleyici ajan, ve parlaklaştırıcı striptizci. , suya dayanıklı ajan ve diğer uygun maliyetli ürünler, yurtdışında ve yurtdışında birçok kağıt fabrikasında iyi uygulanmış ve uluslararası profesyoneller tarafından tanınmıştır.
CRM (Vietnam) Chemical Technology Co., Ltd., QINGZHOU JINHAO NEW MATERIAL CO. LTD.'nin tamamen sahip olduğu bir yan kuruluştur. Haziran 2016'da kurulmuştur ve Thuan Dao Sanayi Parkı'nda yer almaktadır.Can Duoc DistLong An Eyaleti'nde, kağıt kimyasalları ve tekstil kimyasalları üretmeye odaklanan yüksek teknolojili bir işletmedir.
 
CRM şirketi, kağıt üretimi, tekstil baskı ve boyama, su arıtma, petrol, mimarlık,ve en iyi hizmeti yaratma iş felsefesinin rehberliği altında ve tüm personelin yorulmaz çabalarıyla olağanüstü sonuçlar elde etti.

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum Yüksek Mukavemetli Kültürel Oluklu Kağıt İçin Sütlü Beyaz AKD Nötr Yüzey Boyutlandırma Ajanı bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.