JHWB-1319 çamur sarma geri dönüşüm maddesi.

March 22, 2023

hakkında en son şirket haberleri JHWB-1319 çamur sarma geri dönüşüm maddesi.

Enerji tasarrufu, çevre koruma ve kaynakların rasyonel kullanımı için ulusal gerekliliklere göre, şirketimiz en yeni nesil kağıt yapım çamuru geri dönüşüm ürünü - JHWB-1319 çamur sarma geri dönüşüm maddesini geliştirdi ve üretti.


Kağıt yapım çamurunun geri dönüşüm işlemi sırasında bir çamur sarma maddesinin eklenmesi, ürün kalitesini ve üretim operasyonunu sağlarken, sistem tutuşunu etkili bir şekilde iyileştirebilir, çamur gücünü artırabilir, kağıt yapım çamurunu aşamalı olarak yeniden kullanabilir ve çamur emisyonlarını azaltma ve hatta sıfıra indirme hedefine ulaşabilir. daha iyi çevresel ve ekonomik faydalar elde etmek.


Çamur kaplama maddesi, yüksek yük yoğunluğuna, yüksek bağıl moleküler ağırlığa ve kimyasal senteze sahip bir polimerdir.Eşsiz köprü zincir yapısı, çamurun, kağıt hamuru ile hızlı bir şekilde bağlanabilen ve adsorbe edebilen yüksek moleküler katyon dallı zincirler oluşturmasına olanak tanır.Reaksiyona giren katyonik floklar, ham lifler arasındaki boşlukları hızlı bir şekilde doldurur, ona güçlü bir afinite verir ve yeni reaksiyonlar oluşturur, çamur ve bulamacın karıştırılmasını ve uyumunu geliştirir ve çamurun bulamacı eşit şekilde doldurmasını sağlar. Geliştirilmiş, kağıdın katlanma ve kırılma direncini ve halka basınç mukavemetini önemli ölçüde iyileştirerek, su drenaj performansını iyileştirerek, yünlü kumaşın hizmet ömrünü uzatarak, üretim verimliliğini artırarak ve atık su arıtımının çevresel basıncını azaltarak.

 


Kağıt hamuru ve kağıt işletmeleri, büyük miktarda elyaf ve kağıt dolgu maddesi içeren büyük miktarda birincil çamur üretir.Yeniden kullanmak için çamur, lif içeriği, kalitesi ve diğer göstergelere göre farklı sınıflara ayrılabilir.Çamurun kağıt veya karton üretiminde katkı maddesi olarak kullanılması, farklı çamur seviyelerine göre oluklu kağıt, karton, kraft karton ve diğer kağıt türlerinin üretiminde yaygın olarak kullanılabilir.

 


Buna ek olarak, bu ürün, kaynakların yeniden kullanımı ve kağıt çamurunun geri dönüştürülmesinde ambalaj maddelerinin kullanılması gereksinimlerini karşılamanın yanı sıra, çamurun neden olduğu kağıt kokusunu etkili bir şekilde iyileştirebilir ve kağıt ürünlerinin kalitesini iyileştirebilir.hakkında en son şirket haberleri JHWB-1319 çamur sarma geri dönüşüm maddesi.  0hakkında en son şirket haberleri JHWB-1319 çamur sarma geri dönüşüm maddesi.  1