Şirketiniz için teşekkürler!Guangzhou Uluslararası Kağıt Fuarı başarıyla sona erdi!

July 13, 2023

hakkında en son şirket haberleri Şirketiniz için teşekkürler!Guangzhou Uluslararası Kağıt Fuarı başarıyla sona erdi!

Dünyanın dört bir yanından yüzlerce şirket ve kurum, yeni teknolojik yenilikleri ve endüstriyel trendleri tartışmak üzere Guangzhou Uluslararası Kağıt Fuarı'nda bir araya geldi.Bunlardan biri olarak Jinhao New Materials, yeni ürün ve hizmetlerimizi getirdi ve her taraftan uzmanlar ve bilim adamları ile yapılan alışverişlerle küresel pazar dinamiklerini ve gelişme trendlerini keşfetti.

hakkında en son şirket haberleri Şirketiniz için teşekkürler!Guangzhou Uluslararası Kağıt Fuarı başarıyla sona erdi!  0hakkında en son şirket haberleri Şirketiniz için teşekkürler!Guangzhou Uluslararası Kağıt Fuarı başarıyla sona erdi!  1

hakkında en son şirket haberleri Şirketiniz için teşekkürler!Guangzhou Uluslararası Kağıt Fuarı başarıyla sona erdi!  2

Jinhao New Materials'ın standı büyük ilgi gördü ve övgü aldı ve ekibimiz ayrıca bazı zengin sergi etkinliklerine ve forum konuşmalarına aktif olarak katıldı.Aynı zamanda, destekleri ve takdirleri için her taraftan konuklara ve izleyicilere de teşekkür ederiz.

hakkında en son şirket haberleri Şirketiniz için teşekkürler!Guangzhou Uluslararası Kağıt Fuarı başarıyla sona erdi!  3hakkında en son şirket haberleri Şirketiniz için teşekkürler!Guangzhou Uluslararası Kağıt Fuarı başarıyla sona erdi!  4hakkında en son şirket haberleri Şirketiniz için teşekkürler!Guangzhou Uluslararası Kağıt Fuarı başarıyla sona erdi!  5Bu sergi, Jinhao Advanced Materials'a markasını sergilemesi ve işini tanıtması için bir platform sağlamakla kalmıyor, daha da önemlisi, aynı sektördeki dünya çapındaki insanlarla derinlemesine fikir alışverişinde bulunmamıza, deneyim paylaşmamıza ve düşünmeye ilham vermemize olanak tanıyor.İşimizi küresel olarak ilerletmek için yenilikçiliğimizi ve teknolojik gücümüzü güçlendirmeye devam edeceğiz.